BVLGARI ALLEGRA DOLCE ESTASI

“İtalyan ailelerinin içten,tatlı sıcaklığının kutlaması.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, tatlı ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

546285
MUSK, HELIOTROPE
  • tab description Ürün Açıklaması

    “İtalyan ailelerinin içten,tatlı sıcaklığının kutlaması.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, tatlı kokuları ve şekerimsi renkleriyle baştan çıkaran İtalya’nın ünlü pasticcerie’lerine götürüyor. Şimdi derin bir nefes alın ve pudra şekeri, bademli amaretti ve portakal çiçeği aromalı şekerlemelerin tadını çıkarın. İtalyan dolce’sinin keyif veren zevki, çocukluk anılarınıza lezzetli bir dönüş vadediyor. Hatıralarınızdaki aile buluşmalarını ve ev yapımı tatlıların kokularını hatırlayarak koşulsuz sevginin sıcak parıltısını ve mutlu bir yuvanın şefkatli sevincini yeniden hissedeceksiniz.  Dolce Estasi, bu keyifli zamanı rüya gibi çiçeksi bir koku ile uyandırıyor. Narin notalarla yinelenen parfüm, bir tatlının karşı konulmaz kremsi yapısı ile pudramsı bir çiçek olan heliotrope notaları üzerinde yoğunlaşıyor. İtalyan turunçgili kokunun feminenliğini arttırırken, misk notası yumuşak ve pudramsı bir bitiş veriyor.Dolce Estasi, tatlı hatıralarla ve neşeli huzurla anılarınıza dokunuyor. Nasıl Kullanılır? Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

  • tab ingredients İçerik
    MUSK, HELIOTROPE
  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.