BLOTTING PAPERS HELLO SUNSHINE

Chez Merci Handy, ürünlerinin herkes tarafından sevilmesini istiyor fakat tıpkı sizler gibi onlar da ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

437482
Pulpe de Bois, (comme le Papyrus) talc et extraits végétaux de feuilles de rose.Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Chez Merci Handy, ürünlerinin herkes tarafından sevilmesini istiyor fakat tıpkı sizler gibi onlar da T bölgesindeki parlama etkisinden hoşnut değiller. İşte bu nedenle matlaştırıcı bir kağıt hayal ettiler.

  • tab ingredients İçerik
    Pulpe de Bois, (comme le Papyrus) talc et extraits végétaux de feuilles de rose.    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Merci Handy saf bileşenler ve gökkuşağı özleri kullanarak renkli ve pratik günlük kozmetik ürünleri tasarlar. Peki markanın görevi nedir? 

Misyonu, günlük hayatınıza ansızın giren ve hep yakınınızda olan bu renkli, küçük paralel dünyayı hayal etmek, hiç ummadığınız yerlere renk getirmek ve sıradan olanı sıra dışı kılmaktır.