Refreshing Cleansing Sheets - Matlaştırıcı Kağıtlar

0 Ürün Yorumu
Refreshing Cleansing Sheets - Matlaştırıcı Kağıtlar
980 TL (1)
Rahat ve son derece yumuşak, %100 pamuk temizleme pedleri. Makyajı, yabancı maddeleri ve gözenekleri ... Devamını oku

980 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
426475
 • tab description Ürün Açıklaması

  Rahat ve son derece yumuşak, %100 pamuk temizleme pedleri. Makyajı, yabancı maddeleri ve gözenekleri tıkayarak kusurlara yol açabilecek aşırı yağlanmayı temizlerken cildin doğal dengesini korur. Kullanımı kolay ve hızlıdır. Anında tazelik sağlar.

  GÖZENEKLERİ TIKAMAZ. DERMATOLOJİK TESTLERİ YAPILMIŞTIR.

 • tab ingredients İçerik
  Kaolin, Zinc Oxide, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Trisodium Edta, Sodium Dehydroacetate, Fragrance, Iron Oxides (Ci 77491), Butylene Glycol, Water, Citronellol, Linalool, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (Rosmarinus Officinalis Leaf Extract).

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.