Blot & Glow Touch-Up Yağ Emici Kağıt ve Puf Seti Blot & Glow Touch-Up Yağ Emici Kağıt ve Puf Seti

Dışarıdayken yenilenmek için yağ emici kağıt ve ışılı veren pudralı puftan oluşan ikisi bir arada, ... Devamını oku
549 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

528123
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dışarıdayken yenilenmek için yağ emici kağıt ve ışılı veren pudralı puftan oluşan ikisi bir arada, yeniden doldurulabilir temel rötuş seti.Yeniden doldurulabilir, kullanımı temiz ve stressiz bu temel setle parlamanın önüne geçerken ışıltınızı kaybetmeyin. Yağ emici kağıtlar (100 adet) makyajınızı korurken yağı emer. Talk içermeyen pudralı puf ise asla tebeşir görünümü yaratmayan soft blur etkisiyle parlamayı kontrol altına alır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bu matlaştırıcı kağıt seti ile rötuşlar hiç bu kadar kolay olmamıştı ! Fazla sebumu emmesi için yüzün parlayan bölgelerine hafifçe matlaştırıcı kağıdı bastırın.

  Ardından, ipeksi pürüzsüzlükte bir görünüm için ürünü aldığınız pudra süngerinizi parlamaya eğilimli bölgelere hafifçe vurarak uygulayın.

  ÖNERİ : İlk kullanımdan önce ürünü aldığınız pudra süngerinizi, pudrayı dökene kadar elinizin arkasına iki veya üç kez vurarak etkinleştirdiğinizden emin olun.
 • tab ingredients İçerik
  BLOTTING POWDER/POUDRE HOUPPETTE: MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, SQUALANE, LAUROYL LYSINE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499).
 • Ürün Yorumları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.