Always An Optimist Powder Brush Always An Optimist Powder Brush

Yüzün her yerinde kullanılabilecek kadar kabarık ve hassas uygulama için yeterince sıkı, yumuşak, ... Devamını oku
549 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

577227
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yüzün her yerinde kullanılabilecek kadar kabarık ve hassas uygulama için yeterince sıkı, yumuşak, konik uçlu hassas, kubbe şeklinde bir pudra fırçası. Yenilikçi üçgen kubbeli uç, bu fırçayı çok amaçlı bir alet haline getirir: tam yüze uygulama veya hassas, kontrollü uygulama için kullanın. Sivri uçlu ve hassas ucu ile bu fırça, göz çevresinde kullanım için idealdir. Patentli, ultra yumuşak kıllar, mükemmel bir uygulama sağlamak için üçgen ve dairesel lifleri ve benzersiz uzunlukları birleştirir. Always an Optimist Glow Setting Powder ile kullanılmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen, bu fırça tüm pudra formülleriyle iyi çalışır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Always an Optimist Pudra Fırçasını, Always an Optimist Işıltı Veren Sabitleyici Pudra için özel olarak ürettik, ama siz yine de diğer pudralarla da kullanabilirsiniz!
  Sabitleyici pudranın kullanımı:
  - Kapaktaki toz pudraya hafifçe vurun.

  Always an Optimist Pudra Fırçası'nı matlaştırıcı pudra üzerinde gezdirin ve fazla ürünü gidermek için hafifçe vurun.

  Makyajınızı sabitlemek için pudrayı tüm yüzünüze nazikçe uygulayın.
 • Ürün Yorumları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.