Liquid Touch Fondöten Fırçası Liquid Touch Fondöten Fırçası

Uygulama, dağıtma ve sabitleme için yumuşak, ipeksi kıllara sahip fondöten fırçası.Bu sık kıllı fond ... Devamını oku
549 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

528120
 • tab description Ürün Açıklaması

  Uygulama, dağıtma ve sabitleme için yumuşak, ipeksi kıllara sahip fondöten fırçası.Bu sık kıllı fondöten fırçası, likit, pudra ve krem formdaki ürünleri profesyonel hassasiyetle kat kat uygulamak ve dağıtmak üzere ultra yumuşak kıllara sahiptir. Özel markiz şekli, iz bırakmayan kusursuz bir bitiş için parmak uçlarına benzer bir kesime sahiptir. Liquid Touch Weightless Fondöten (ayrı satılır) ile mükemmel bir ikilidir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Likit fondöten fırçası Liquid Touch; likit, kremsi veya toz tüm formüllerle birlikte kullanılabilir.
  Tam kapatıcılık için kaydırarak uygulayın.
  Orta kapatıcılık için dairesel hareketlerle uygulayın.
  Tam kapatıcılık için cilde Liquid Touch Fondöten Makyaj Fırçası ile uygulayın.

  Fondöten fırçasını temizlemek için yumuşak sabun ve ılık su kullanın.
 • Ürün Yorumları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.