Selfless by Hyram Salicylic Acid and Sea Kelp Selfless by Hyram Salicylic Acid and Sea Kelp

Niasinamid ile yağlılık ve gözeneklerin görünümünü azaltan, salisilik asit ile gözenekleri açan, s ... Devamını oku
329 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

555347
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Niasinamid ile yağlılık ve gözeneklerin görünümünü azaltan, salisilik asit ile gözenekleri açan, süksinik asit ile akneye neden olan bakterileri hedef alan ve deniz yosunu ile nem kaybını önleyerek cilt bariyerini destekleyen bu serum ile cildi gözle görülür şekilde kontrol altına alın.Önerilen Kullanım:-Her sabah temizlenmiş cilde yeterli miktarda uygulayın.-Başka bir akne solüsyonuyla birlikte kullanıyorsanız, önce Salisilik Asit ve Deniz Kelp Gözenek Temizleme ve Yağ Kontrol Serumu uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  En iyi sonuçlar için her gün sabah kullanın.
  Temizlenmiş yüzünüzün tamamına veya hedeflenen bölgelere 3 ila 4 damla uygulayın.
  Kullanmadan önce iyice çalkalayın.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA (WATER / EAU), NIACINAMIDE, PROPANEDIOL, SUCCINIC ACID, MACROCRYSTIS P YRIFERA (KELP) EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, XANTHAN GUM, MORINDA CITRIFOLIA CALLUS CULTURE LYSATE, SODIUM GLUCONATE,DEXTRIN, POLYDEXTROSE, AMYLOPECTIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.
 • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.