VITAMIN C 15% AND EGF VITAMIN C 15% AND EGF

BT NEDİR INKEY Listesi'nden% 15 C Vitamini ve EGF Serum aydınlatır .Bu yüksek kaliteli ürün. C ... Devamını oku
329 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

555429
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  BT NEDİR INKEY Listesi'nden% 15 C Vitamini ve EGF Serum aydınlatır .Bu yüksek kaliteli ürün. C vitamini ve bitki kaynaklı EGF'nin kombinasyonu, yardımcı olan güçlü bir formül oluşturur. Donuk ten rengini aydınlatın. Daha parlak ve daha eşit bir cilt için.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Günlük kullanıma uygun yumuşak formül.
  Sabah ve akşam kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak sabahları günde bir kez de kullanılabilir.
  Temiz cildinize temizleyiciden ve gerekirse Hyaluronik Asit Serumundan sonra yüze ve boyun bölgenize az miktarda ürün uygulayın.
  Bu serumdan sonra başka cilt bakım ürünleri kullanıyorsanız, uygulamadan önce 10 dakika bekleyin.
  Böylece hücreler, hücre yenilenme sürecini etkilemeden EGF için gerekli reaksiyon süresine sahip olur.
  Gece uygulanması halinde, retinol ve AHA eksfoliantları ile dönüşümlü olarak kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA (WATER/EAU), ASCORBYL GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM METABISULFITE, DEHYDROACETIC ACID, PHYTIC ACID, OLIGOPEPTIDE-1.
 • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.