ROBERTO CAVALLI NERO ASSOLUTO EDP 50 ML

Roberto Cavalli Nero Assoluto sofistike ve odunsu bir çiçek kokusu. ,Koku, büyüleyici orkide ... Devamını oku
 • 75ML
  1.350 TL
  1.800 TL / 100ml

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

279457
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Roberto Cavalli Nero Assoluto sofistike ve odunsu bir çiçek kokusu. ,Koku, büyüleyici orkide akoruyla açılıyor, kışkırtıcı tepe notası hisleri canladırırken dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kırılgan ama etkili çiçek, eşsiz bir tensellik katarken kalp notadaki siyah vanilya ile gücü tamamen arttırılıyor ve yayılması sağlanıyor. Güçlü dip notada abanoz ağacı bu özel kokuya zenginlik ve ihtişam katıyor.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Yaradılışından bu yana, Roberto Cavalli, Toskana köklerine sadık kalmıştır. Marka, İtalyan ''dolce vita''sını kutlarken, tarzı, zarafeti ve cazibeyi harmanlayarak koku ailesine dönüştürür. Fark edilmeden geçmeyen kadınlar için Roberto Cavalli Signature'ı ve iz bırakan erkekler için Roberto Cavalli Uomo'yu keşfedin. Paradiso serisinin taze ve aydınlık Akdeniz dünyasına girin, ya da Florence'in dayanılmaz ve sofistike aurası sizi içine çeksin...