L'INTERDIT Eau De Parfum Rouge L'INTERDIT Eau De Parfum Rouge

SINIRLARI AŞMA CÜRETİNİ SAĞLAYAN SICAK BİR PARFÜMEAU DE PARFUM ROUGEÖzgüvenli kadınlar için şehvetli ... Devamını oku
2.313 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

562283
 • tab description Ürün Açıklaması

  SINIRLARI AŞMA CÜRETİNİ SAĞLAYAN SICAK BİR PARFÜM
  EAU DE PARFUM ROUGE
  Özgüvenli kadınlar için şehvetli, göz kamaştırıcı olan bu parfüm kırmızı renkli beyaz çiçek buketini ortaya çıkarır.
  Cüretkar tüberoz ve yoğun yasemin; pimento yaprakları, kan portakalı ve zencefilin ateşli sıcak uyumuyla harmanlanır ve kokuya çiçeksi baharatlı bir imza verir.
  Büyüleyici olan Eau de Parfum, bağımlılık yaratan hisleri yakıcı bir tutkuya dönüştürür. Givenchy'nin ikonik kırmızı rengine övgü, kadınsı parfüm şişesi içini gösteren yarı saydam kırmızı lake ile süslenmiştir. 

  Nasıl Kullanılır? 

  Saçınızın üstünden ceketinizin içine büyük bir üçgen çizerek parfümünüzü püskürtün. Daha yoğun bir kullanım için, parfümünüzü boyun, boyun arkası, kulak arkası ve bilekler gibi nabız noktalarına püskürtün.

 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL
 • tab olfactory Koku notaları
  Odunsu Baharatlı Çiçeksi

  Üst notalar:
  Sicilya Kan Portakalı Esansı, Kırmızı Baharat Akoru

  Orta notalar:
  Tunus Portakal Çiçeği Absolütü, Hint Yasemini Absolütü

  Alt notalar:
  Endonezya Paçulisi Esansı, Yeni Kaledonya Sandal Ağacı Esansı
 • Ürün Yorumları

Modadan güzelliğe Givenchy, 60 yılı aşkın bir üslup ve mahrumiyetini kutluyor. Parfümleri ve Kozmetik ürünleri kadınları ve erkekleri özgürce yeniden yaratmaları için cesur ve yenilikçi yaratımlar sunuyor. Duyusallık, renk ve performans arasında, zamansız ve sahiplenilmesi gereken Givenchy, kendilerini manyetik ve unutulmaz olarak göstermeye davet ediyor. Givenchy, zarafetinizi serbest bırakır.