PRO BRUSH ALLIK FIRÇASI PRO BRUSH ALLIK FIRÇASI

Pudra ve krem yapılı allıkları hassas bir şekilde uygulamak için eğimli bir fırça. Kıllarının eğimli ... Devamını oku
319 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

244995
 • tab description Ürün Açıklaması

  Pudra ve krem yapılı allıkları hassas bir şekilde uygulamak için eğimli bir fırça. Kıllarının eğimli şekli sayesinde, hassas ve eşit bir uygulama için, yüz kontörünün kolaylıkla vurgulanmasına olanak sağlar. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek veya inceltmek için idealdir.

 • tab tips Kullanım Önerileri


  Tüyo: Allığı tam olarak hangi bölgeye uygulayacağınızı belirlemek için gülümseyin.
  1/ Elmacık kemikleriniz belirgin değilse ve ön plana çıkarmak istiyorsanız allık fırçasını, ucu kulak hizasında olacak ve saç çizgisine gelecek şekilde konumlandırın ve ardından saç çizgisinden yanağın ortasına doğru ileri geri hareketler uygulayın.
  2/ Elmacık kemikleriniz belirginse ve yanaklarınızı daha da vurgulamak istiyorsanız fırçayı, ucu kulağın üstündeki saç çizgisine gelecek şekilde konumlandırın ve yanakların çukurunda ileri geri hareketler uygulayın.

  Küçük bir tavsiye: Allık fırçanızı nötr PH sabunla temizleyin ve ardından kurumaya bırakın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection