Pro Brush - Kaş Fırçası #20

0 Ürün Yorumu
Pro Brush - Kaş Fırçası #20
649 TL (1)
Kaşlarınızı Sephora Pro profesyonel sonucuyla mükemmel şekilde düzenleyen ve belirginleştiren çift u ... Devamını oku

649 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
487835
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kaşlarınızı Sephora Pro profesyonel sonucuyla mükemmel şekilde düzenleyen ve belirginleştiren çift uçlu bir kaş fırçası. Bu ne işe yarıyor? Sentetik elyaf kıllara sahip bu eğimli Pro Brush, kaşlarınızı hassas bir şekilde tanımlamak ve seyrek alanları doldurmak için idealdir. Ürünü doğal bir görünüm elde etmek için makaralı fırçayı kullanın. Nasıl kullanıyorsun? 1. Fırçayı yükleyin 2. Kaşları yukarı doğru fırçalamak için makara ucunu kullanın. 3. Kaşları tanımlamak için hafifçe ince çizgiler çizerek daha seyrek alanları eğimli uçla doldurun. Fırçalarınızı Sephora Koleksiyonu fırça temizleyicisiyle düzenli olarak temizleyin. *Sentetik elyaftan yapılmış kıllar

 • tab tips Kullanım Önerileri

  1. Fırçayı kullanarak kaşları doğal kılların uzama yönünde fırçalayın.

  2. Açılı fırçayı kullanarak dokuyu alın ve ardından kaşların doğal kıllarını taklit etmek için yukarıya doğru küçük hareketler yaparak kaşların şeklini tanımlayın. Kaşları kalınlaştırmak ve görünümü yoğunlaştırmak için doldurun.

  3. Son olarak, doğal bir sonuç için dokuyu karıştırın ve fırçayla tüyleri disipline edin.

  Makyaj fırçanızın etkili kalmasını sağlamak için, her kullanımdan sonra özel fırça temizleme spreyi ile düzenli olarak temizleyin ve ardından kurumasını bekleyin.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection