Pinceau Face Conceal & Blend Göz altı kapatıcı fırçası Pinceau Face Conceal & Blend Göz altı kapatıcı fırçası

Kapatıcılarınızın mükemmel bir şekilde uygulanması için tasarlanmış sentetik elyaflı çift uçlu bir ... Devamını oku
399 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

425683
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kapatıcılarınızın mükemmel bir şekilde uygulanması için tasarlanmış sentetik elyaflı çift uçlu bir kapatıcı fırça. Huda Beauty Face Conceal & Blend Brush, kusursuz bir uygulamaya olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yarı yoğun fırça ile konik uç, küçük alanlara hassas bir şekilde ulaşılmasını mümkün kılar. Daha tüylü ve hafif kavisli uç, yüzün doğal hatlarına uyum sağlar - ürün dağıtımı için mükemmeldir. Doğal elyafların dokusunu taklit eden sentetik elyaflar, rahat bir kavrama sayesinde fırça kontrolü mükemmel olduğundan, kusursuz bir bitiş garanti eder.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Huda Beauty Göz Altı Kapatıcı Fırçası, kapatıcı veya diğer kremsi formülleri uygulamak için son derece idealdir.

  Formülün doğru bir şekilde uygulanması için konik ucunu kullanın ve ardından diğer ucundaki kabarık fırça yardımıyla süpürün.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.