DIOR_224

Contour Brush - Kontür Fırçası N°15

0 Ürün Yorumu
Contour Brush - Kontür Fırçası N°15
1.375 TL (1)
Dior defilelerinden ilham alınarak tasarlanan Kontür Fırçası N°15, mükemmel, basit makyaj uygulaması ... Devamını oku

1.375 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
440702
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dior defilelerinden ilham alınarak tasarlanan Kontür Fırçası N°15, mükemmel, basit makyaj uygulaması sunuyor. Şekillendirme pudraları ve mükemmel dağıtma etkisi için temel üründür.,Yüzü şekillendirmek için bu net fırça kontrollü ve arttırılabilir yoğunluk sunar. Eğik şekli elmacık kemiği kontürünü nazikçe ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Pürüzsüz, iz bırakmayan doğal bir makyaj bitişi sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen dokular:
  Kontür kremi ve pudrası(1)


  1. Yüz hatlarınızı vurgulamak için elmacık kemiklerinizin altına, alnınızın üst kısmına ve çene çizginiz boyunca malzemeyi uygulayın. Ardından malzemeyi karıştırın.
  2. "Kontürlü" bir görünüm için yüzünüzün oval çizgisini takip ederek alnınızdan yanaklarınıza ve ardından çenenize kadar uzanan bir '3' rakamı çizin.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

"Dior Backstage benim defile kulisteki çalışmalarımdan ilham alarak tasarladığım bir seri. Her cilt tonuna uygun tonda, üst üste uygulanabilir yapıdaki bu seri doğal tonlarla benim tüm temel ürünlerimi içeriyor."

-Peter Philips, Dior Makyaj Kreatif ve Görsel Direktörü