Night Body Serum - Gece Serumu

0 Ürün Yorumu
Night Body Serum - Gece Serumu
2.409 TL (1)
Night Body Serum ile uyurken cildi sıkı, pürüzsüz ve yoğun bir şekilde besler. Bu son derece ... Devamını oku

2.409 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
533639
 • tab description Ürün Açıklaması

  Night Body Serum ile uyurken cildi sıkı, pürüzsüz ve yoğun bir şekilde besler. Bu son derece konsantre serum, her uygulamada cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek için birlikte çalışan yüksek performanslı bileşenlerle doludur. Yenileyici formülü, sıkılık ve nem kaybını gidermek için antioksidan bakımından zengin argan ve tsubaki yağları karışımını, cildi çevresel stres faktörlerinden korumaya yardımcı olan Kutsal Fesleğen özünü,daha genç, parlak bir görünüm ve cildi pürüzsüzleştirmek ve güçlendirmek için C Vitamini konsantresi içerir. Paraben içermez. Mineral yağ içermez.Kullanımı:- Yatmadan önce vücuda ince bir tabaka uygulayın.- Kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olmak için yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın.- Boyun çizgisi dahil, elastikiyeti artırmak istediğiniz alanları vurgulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Yatmadan önce vücuda ince bir tabaka halinde uygulayın.
  - Kan dolaşımını artırmak için yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın.
  - Dekolte de dahil olmak üzere esnekliği artırmak istediğiniz alanlara özellikle uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Diméthicone, isononyl isononanoate, C12-15 alkyl benzoate, diméthiconol, méthicone caprylyl, palmitate d'isopropyle, polymère croisé diméthicone / vinyl diméthicone, huile de noyau d'Argania Spinosa (argan), huile de graines de Camellia Japonica, ascorbate de tétrahexyldécyle, caprylate de propylène glycol, extrait de feuille d'Ocimum Sanctum (basilic), parfum, acide palmitique, diméthylméthoxy chromanol, acide benzoïque.""
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.