Bloom dry oil %100 doğa çok amaçlıl kuru yağ ( saç , vücut ve yüz için ) Bloom dry oil %100 doğa çok amaçlıl kuru yağ ( saç , vücut ve yüz için )

Mellys’ Nature Bloom, hafif ve yağlılık hissi bırakmadan, yüz, vücut ve saçı aynı anda tek bir ür ... Devamını oku
320 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610619
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Mellys’ Nature Bloom, hafif ve yağlılık hissi bırakmadan, yüz, vücut ve saçı aynı anda tek bir ürünle nemlendirmek için özel olarak formüle edişmiştir. Baharın gelişinden ilham alınarak tasarlanan Bloom, koku notalarında Neroli, Lavanta ve Sardunya bir araya gelişiyle çiçeksi ve fresh bir koku sunuyor.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Yüz bakım yağı için, tek başına veya avuç içinizde birkaç damlasını favori nemlendirici yüz kreminizle karıştırarak uygulayabilirsiniz.  Vücut bakım yağı için, cildinizde istediğiniz alanlara (göğüs bölgenize, bacaklarınıza vb.) ve cilt çatlaklarına dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.  Saç bakım yağı için, nemi alınmış saçın uçlarına uygulayabilirsiniz.
  • tab ingredients İçerik
    INGREDIENTS: CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDES, ROSA CANINA SEED OIL , C13-15 ALKANE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, VITIS VINIFERA OIL, SQUALANE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER OIL
  • Ürün Yorumları

Gücünü doğadan alan Mellys’ Nature ürünleriyle doğanın sunduklarını bilimsel verilerin süzgecinden geçirerek bütünsel bir bakış içerisinde sunuyor.