Lavandin & Frankincence Massage Oil - Rahatlatici Roll

0 Ürün Yorumu
Lavandin & Frankincence Massage Oil - Rahatlatici Roll
385 TL (1)
Lavanta, sedir, günlük, limon ve mür uçucu yağları ile hazırlanmıştır. Lavanta Uçucu Yağı: Sakinle ... Devamını oku

385 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
609778
 • tab description Ürün Açıklaması

  Lavanta, sedir, günlük, limon ve mür uçucu yağları ile hazırlanmıştır. Lavanta Uçucu Yağı: Sakinleştirici ve dengeleyicidir. Depresyon, anksiyete ve korkuları rahatlatır. Sedir Uçucu Yağı: Anksiyete, korku ve endişe durumlarında sakinleştiricidir. Meditatif etkisi vardır. Günlük Uçucu Yağı: Zihni sakinleştirir, ruhu rahatlatır ve huzur verir. Anksiyete ve gerginliği azaltır. Meditatif etkisi vardır. Limon Uçucu Yağı: Stres ve kızgınlığı azaltır. Tazeleyici etkiye sahiptir. Mür Uçucu Yağı: Zihnin rahatlamasına yardımcı olur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kullanım Şekli: Bilek içi ve kulak arkasına sürerek kullanabilirsiniz.
 • tab ingredients İçerik
  İÇINDEKILER: SOGUK SIKIM JOJOBA YAGI (SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL), MELEZ LAVANTA UÇUCU YAGI(1) (LAVANDULA HYBRIDA HERB OIL), SEDIR UÇUCU YAGI (CEDRUS ATLANTICA WOOD OIL), GÜNLÜK UÇUCU YAGI (BOSWELLIA SERRATA OIL), LIMON UÇUCU YAGI(1)(CITRUS LIMON PEEL OIL), MÜR UÇUCU YAGI(1) (COMMIPHORA MYRRHA OIL).
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

2019 yılında Simge Kamacı tarafından kurulan The Sim Co. İyi hissetmek felsefesi üzerine ürünlerini geliştiriyor. Güzelliğin temiz yaşam, enerji ve niyet ile şekillendiğine inanıyor ve güzel hissetmek için ihtiyaç duyulanları tasarlıyor.