LUNA 3 PLUS NORMAL LUNA 3 PLUS NORMAL

LUNA 3 plus çok güçlü! Yumuşak silikon temas noktaları cildinize karşı son derece nazik davranırken, ... Devamını oku
5.749 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

489819
 • tab description Ürün Açıklaması

  LUNA 3 plus çok güçlü! Yumuşak silikon temas noktaları cildinize karşı son derece nazik davranırken, T-Sonic™ titreşimleri ise kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını sadece bir dakika içinde temizler.PLUS, bir dizi ek fayda anlamına gelir:Thermo-Tech ile cildiniz için mükemmel ısıda temizleyin!FOREO For You uygulaması ile hedefli mikro akım tedavileriyle cildinizi sıkılaştırın ve dolgunlaştırın. LUNA 3 plus, hayallerinizdeki gençlik ışıltısını ortaya çıkarmak için cildinizi temizlemek ve canlandırmak için burada.Nasıl kullanılır?Cihazınızın kilidini açmak ve ilk kez kayıt etmek için akıllı telefonunuzda Bluetooth'u etkinleştirin ve LUNA™ 3 plus üzerindeki evrensel güç düğmesine basarak FOREO uygulamasıyla senkronize edin.Cihazınızı kurmak için FOREO for You uygulamasını indirin.Temizleme modu1. Arındır: Tüm makyajı cildinizden arındırıp kurulayın ve ardından FOREO Micro-Foam Cleanser uygulayın.2. Bas: Temizleme modunu etkinleştirmek için evrensel güç düğmesine basın.3. Temizle: Yanak ve alında dairesel hareketlerle, burnunuzda aşağı yukarı kaydırma hareketleriyle yüzünüzü temizleyin.4. Basılı Tut: Cihazı kapamak için üç saniye boyunca düğmeyi basılı tutun.5. Durula: Yüzünüzü durulayıp kurulayın.Mikro akım modunu kullanmadan önce LUNA™ 3 plus’ınızın güvenli ve etkili bir kullanım için tamamen kuru olduğundan emin olun.Mikro akım modu1. FOREO Serum ürününü temiz ve kuru cildinize uygulayın.2. Tercih ettiğiniz mikro akım bakımını etkinleştirmek için FOREO uygulamasındaki talimatları izleyin.3. Ardından istediğiniz bir nemlendiriciyi uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  KULLANIM ÖNERİLERİ

  •FOREO uygulamasını indirin

  •LUNA™ 3 Plus'ı açın ve Bluetooth aracılığıyla uygulamaya bağlanın.

  • Temizleme ve mikro akım tedavisi tercihlerinizi seçmek için talimatları takip edin.

 • Ürün Yorumları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.