Kush Growhouse Kush Growhouse

Nedir: Daha uzun kirpikler ve daha dolgun görünen kaşlar için saçı besleyen günlük serum. Kenevirden ... Devamını oku
799 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

548300
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Nedir: Daha uzun kirpikler ve daha dolgun görünen kaşlar için saçı besleyen günlük serum. Kenevirden elde edilen kenevir tohumu özü, daha sağlıklı kirpikler ve kaşlar için tüyleri canlandırır. KUSH Growhouse ™ Peptide Blend, kirpik görünümünü ve kaş kalınlığını iyileştirir. Aloe, B5 ve Quinoa, uzun süreli kirpik ve kaş aşınması için sağlıklı saç köklerini desteklemek üzere birleşir.Bu yüzde 94 doğal formül, göz / cilt tahrişi veya renk değişikliği konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. 12 hafta sonra tam sonuçlarla dört hafta sonra sonuçları görün. Prostaglandin olmadan formüle edilmiştir ve oftalmologlar tarafından test edilmiştir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kullanmadan önce fazla ürünü silin.
  Daha uzun kirpikler için, Growhouse™ fırçayı üst ve alt kirpik çizgileriniz boyunca tek bir hareketle gezdirin.
  Daha dolgun kaşlar için kaşlarınızın başlangıç kısmından sonuna kadar kısa darbelerle çizgiler çizin.
  1-2 dakika boyunca formülün kurumasını bekleyin. KUSH Growhouse Kirpik + Kaş Serumunu sabah ve akşam kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  WATER, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, CANNABIS SATIVA SEED EXTRACT, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CHLORPHENESIN, PAPAVER SOMNIFERUM SEED EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROLYZED QUINOA, SODIUM HYDROXIDE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, BENZOIC ACID, POTASSIUM SORBATE, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, OLIGOPEPTIDE-2, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-9, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-86, CITRIC ACID.
 • Ürün Yorumları

Milk Makeup'ta, önemli olan görünümünüzü nasıl yarattığınız değildir; önemli olan, bu konuda ne yaptığınızdır. Benzersiz çok amaçlı ürünleri, yüksek teknolojili bileşenlerle - kötü içerikler olmadan - aktif bir yaşam tarzı için tasarlanmıştır. Milk Makeup, NY ve LA'daki yaratıcıların kültürel merkezi olan Milk Studios'dan ilham almıştır. Milk Makeup'ta kurallar yoktur. Görünümünü dilediğin gibi yaşa!