Kush Growhouse Lash And Brow Serum - Kirpik ve Kaş Serumu

0 Ürün Yorumu
Kush Growhouse Lash And Brow Serum - Kirpik ve Kaş Serumu
1.999 TL (1)
daha uzun, daha dolgun görünen kirpikler ve kaşlar için besleyen günlük serum. Kenevirden elde ... Devamını oku

1.999 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
566506
 • tab description Ürün Açıklaması

  daha uzun, daha dolgun görünen kirpikler ve kaşlar için besleyen günlük serum. Kenevirden elde edilen kenevir tohumu özü, daha sağlıklı kirpikler ve kaşlar için saçı besler. KUSH Growhouse™ Peptide Blend, kirpik görünümünü ve kaş kalınlığını iyileştirir. Bu ürün %94 doğal formülize edilmiştir. 4-12 hafta sonra tam sonuçları görün. Prostaglandin olmadan formüle edilmiştir 

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Kullanmadan önce fazla ürünü silin. Daha uzun kirpikler için, Growhouse™ fırçayı üst ve alt kirpik çizgileri boyunca tek bir darbeyle çalıştırın. Daha dolgun kaşlar için kaşınızın başından sonuna kadar kısa darbelerle saç çekin.

  Formülün bir ila iki dakika kurumasını bekleyin. MILK'tan KUSH Growhouse Lash + Brow Serum'u sabah ve gece kullanın.

 • tab ingredients İçerik
  WATER (AQUA, EAU), GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, CANNABIS SATIVA SEED EXTRACT, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CHLORPHENESIN, PAPAVER SOMNIFERUM SEED EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROLYZED QUINOA, SODIUM HYDROXIDE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, BENZOIC ACID, POTASSIUM SORBATE, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, OLIGOPEPTIDE-2, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-9, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTIDE-86, CITRIC ACID
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Milk Makeup'ta, önemli olan görünümünüzü nasıl yarattığınız değildir; önemli olan, bu konuda ne yaptığınızdır. Benzersiz çok amaçlı ürünleri, yüksek teknolojili bileşenlerle - kötü içerikler olmadan - aktif bir yaşam tarzı için tasarlanmıştır. Milk Makeup, NY ve LA'daki yaratıcıların kültürel merkezi olan Milk Studios'dan ilham almıştır. Milk Makeup'ta kurallar yoktur. Görünümünü dilediğin gibi yaşa!