Full Lash Serum Full Lash Serum

Güçlü formülü ile kaş ve kirpiklerinizi besler, güçlendirir ve dolgunlaştırır. Arjininile formüle ... Devamını oku
1.290 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

332055
 • tab description Ürün Açıklaması

  Güçlü formülü ile kaş ve kirpiklerinizi besler, güçlendirir ve dolgunlaştırır. Arjininile formüle edilmiş yüksek performansı ile uzun, kalın ve sık kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Kaş ve kirpiklerinize parlaklık kazandırır. Kaş ve kirpik serumu herkes tarafından kullanılabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sabah ve akşam bakım rutininizin son aşaması olarak kullanabilirsiniz. Kaş ve kirpik serumunu kirpik dibinden uçlara ve kaşlara uygulayın. Makyaj altı olarakta kullanılabilir.
 • tab ingredients İçerik
  WATER(AQUA/EAU),DIPROPYLENE GLYCOL,BUTYLENE GLYCOL,SORBITOL,ALCOHOL,POLYVINYL ACETATE,GLYCERIN,CARBOMER,PHENOXYETHANOL,ETHYLHEXYLGLYCERIN,METHYLPARABEN,POLYVINYL ALCOHOL,POTASSIUM HYDROXIDE,ARGININE,XANTHAN GUM,ZIZYPHUS JUJUBA FRUIT EXTRACT,SIMETHICONE,TRISODIUM EDTA,TOCOPHEROL  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.