Lashbond™ - Kirpik Serumu

0 Ürün Yorumu
Lashbond™ - Kirpik Serumu
2.925 TL (1)
LASHBOND™ Building Serum, 4 hafta gibi kısa bir sürede daha uzun, daha kalın, daha güçlü ve daha sa ... Devamını oku

2.925 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
667534
 • tab description Ürün Açıklaması

  LASHBOND™ Building Serum, 4 hafta gibi kısa bir sürede daha uzun, daha kalın, daha güçlü ve daha sağlıklı kirpikler görünümü için YENİ OLAPLEX Peptide Complex Technology™ içeren, yüksek konsantrasyonlu, klinik olarak test edilmiş bir kirpik serumudur.(1)

  (1)Sonuçlar değişebilir. 33 denekten oluşan bir tüketici algısı klinik çalışmasında 4 hafta sonra katılımcılar tarafından bildirildiği üzere.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz ve kuru cilt üzerinde gece ve gündüz olmak üzere günde iki kez kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  WATER (AQUA/EAU), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-83 AMIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, SODIUM HYALURONATE, BIOTIN, PANTHENOL, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, PANTETHINE, AMINOMETHYL PROPANOL, SORBIC ACID, RHIZOBIAN GUM, BENZOIC ACID, SODIUM BENZOATE, DEXTRAN, TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) FLOWER EXTRACT, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, POTASSIUM SORBATE
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Kimya bölümünde doktora yapan iki öğrenci tarafından geliştirilen Olaplex, saçların yeniden yapılandırılmasına ve boya, ısı vb. faktörler nedeniyle zarar görmesini engellemeye yardımcı olan bir saç bakım markasıdır. Olaplex, saç kökleri de dâhil olmak üzere bütün saç üzerinde etki göstererek tüm saç tiplerine hitap eder.