ERGUVAN KOLONYASI 200ML ERGUVAN KOLONYASI 200ML

80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, erguvanın narin ve çi ... Devamını oku
220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537116
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, erguvanın narin ve çiçeksi kokusu ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan ve sizleri alkol kokusuyla baş başa bırakmayan Atelier Rebul erguvan kolonyası; sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Baharın gelişini simgeleyen Erguvan kolonyası ile el hijyeni rutininize çiçeksi bir dokunuş katın, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dik tutarak püskürtün.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Erguvan Çiçeği, Sarı meyveler, Zambak, Şakayık Çiçeği, Beyaz misk
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.