DO NOT DRINK Cassis + Passion 50 ml

DO NOT DRINK Cassis + Passion. % 87 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle herkes için meyvemsi ve ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

469429
GOOD FOR
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Tocopherol, Linalool, Citral.
  • tab description Ürün Açıklaması

    DO NOT DRINK Cassis + Passion. % 87 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle herkes için meyvemsi ve keskin bir koku.Fransa'da üretilen parfüm koleksiyonu DO NOT DRINK  doğal kökenli içeriklerle nefis şaşırtıcı notaları birleştirir. Parfümler o kadar iyi ki neredeyse içmek isteyeceksiniz:)Bu neşeli ve egzotik koku ile mevsim ne olursa olsun tatlı kokulara yer açın! Asitlenmiş Su, bir vitamin smoothiesi gibi hazırlanır: Frenk üzümü tomurcuğunun yeşil tazeliği, çarkıfelek meyvesinin lezzetli etiyle karıştırılır. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun, fiyata bağımlılık yapan bir eau de parfum.DO NOT DRINK* - Eau acidulée Cassis + Passion, pancardan elde edilen bitkisel kökenli bir alkol de dahil olmak üzere% 87 doğal kaynaklı bileşenlerden oluşur.Yaratıcılıkları ile tanınan Fransız parfümcüler tarafından, bitki kökenli asil hammaddelerle ve Fransa'dan frenk üzümü tomurcuğu, İtalya'dan limon veya bergamot gibi oldukça değerli bir şekilde işlendi.DO NOT DRINK koleksiyonundaki tüm parfümler gibi, Eau Acidulée de sorumlu bir yaklaşımın parçasıdır: karton, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelir ve bitkisel kaynaklı mürekkeplerle basılır. Şişe ve kasa tamamen geri dönüştürülebilir.

  • tab ingredients İçerik
    Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Tocopherol, Linalool, Citral.
  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection