Ombré Leather - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Ombré Leather - Eau de Parfum
Başlangıç Fiyatı: 3.720 TL
İkonik OMBRE LEATHER'ın yoğunlaştrılmış versiyonu.OMBRÉ LEATHER PARFUM belirgin bir şekilde zengin, ... Devamını oku

5.160 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
553960
 • tab description Ürün Açıklaması

  İkonik OMBRE LEATHER'ın yoğunlaştrılmış versiyonu.OMBRÉ LEATHER PARFUM belirgin bir şekilde zengin, lüks deri dokusunu yansıtırken;imzasını şaşırtıcı, yeni bir ekleme olan menekşe yaprağı özü ile sarmalıyor.Eşsiz bir zenginlik düzeyi oluşturan bu güçlü yeşil çiçeksi nota, bir buket içindekitaze menekşelerin yoğun çiçeksi kokusunu yansıtıyor ve yerini sedir ağacının odunsu duygusallığına bırakıyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parfümü direkt olarak temiz cildinize 15-20 cm uzaklığından sıkın ve kendiliğinden kurumasını bekleyin.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER\AQUA\EAU, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, GERANIOL, CINNAMYL ALCOHOL, LIMONENE, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
 • tab olfactory Koku notaları
  İkonik OMBRE Leather'ın yoğunlaştırılmış versiyonu OMBRÉ LEATHER PARFUM belirgin bir şekilde zengin, lüks deri dokusunu yansıtırken; imzasını şaşırtıcı, yeni bir ekleme olan menekşe yaprağı özü ile sarmalıyor.Eşsiz bir zenginlik düzeyi oluşturan bu güçlü yeşil çiçeksi nota, bir buket içindeki taze menekşelerin yoğun çiçeksi kokusunu yansıtıyor ve yerini sedir ağacının odunsu duygusallığına bırakıyor.İçerik: Saf Manolya Yağı Orpuru, Arap Yasemini, Boisiris, Süsen Kökü, Virginia Sedir Ağacı Orpuru, Siyah Deri
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Tom Ford, zamanının en büyük tasarımcılarından biridir. 21. yüzyılın ilk lüks markası olması kararlılığıyla, 2005 yılında Tom Ford markasını yarattı. Aksesuar, gözlük, güzellik, erkek ve kadın moda koleksiyonlarının ortak noktası; modern ve tutkulu bir zarafete, olağanüstü bir yeteneğe ve kişiselleştirilmiş kusursuz bir hizmete sahip olmaktır.