Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Serum Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Serum

Kırışıklıkları birçok açıdan hedef alan lazer odaklı klinik serum. İnce çizgilerin ve inatçı kırış ... Devamını oku
259 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

572744
  • tab description Ürün Açıklaması

    Kırışıklıkları birçok açıdan hedef alan lazer odaklı klinik serum. İnce çizgilerin ve inatçı kırışıklıkların azalmasına yarayan bu mükemmel formül, üç sonucu elde etmek için tasarlandı: cildi onarmak, yenilemek ve dolgunlaştırmak.Üç ayrı açıdan etki ederek tüm çizgileri ve kırışıklıkları hedefler.       Onarım: CL1870 Laser Focus Complex™ ile doğal kolajeni güçlendirir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Yenileme: Güçlü retinoid ile cildi pürüzsüzleştirir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Dolgunlaştırma: Hyaluronik asit ile ince çizgileri nemlendirir. Cilt gözle görülür şekilde gençleşir berraklaşırken canlanır , aynı zamanda pürüzsüzleşir ve esnekleşir.Görünür SonuçlarSadece 10 gün içinde:%84'ü derin kırışıklıkların azaldığını söylüyor*%94 cildin daha pürüzsüz göründüğünü söylüyor*%87'si cildin daha dolgun olduğunu söylüyor**358 kadın üzerinde yapılan tüketici testi.İnatçı çizgilerde %32 gözle görülür azalma ile farklı açılardan kırışıklıkların üstesinden gelin - klinik olarak kanıtlanmıştır.**Dinamik çizgiler; 16 hafta sonra 69 kadın üzerinde klinik test.Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanın. 1 ile 2 damla parmağınıza sıkın. Serumu parmağınız yardımıyla temiz cilde, göz çevresinden kaçınarak uygulayın. Clinique Smart™ Custom Repair nemlendiriciniz ile devam edin. Günlük kullanımda güneş kremi kullanılması gerekmektedir. Sabahları nemlendiricinizden önce uygulayın. Kullanırken ve ürünü kullandıktan sonra ilerleyen haftalarda fazla güneşe maruz kalmayın. Diğer retinol ürünleriyle birlikte kullanmayın.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere temiz cildinize 1-2 pompa ürünü parmak uçlarınız yardımıyla uygulayınız. Göz çevresinden kaçınınız.
  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.