BVLGARI ALLEGRA FIORI D'AMORE

“Bu kırmızı bir gül – taze, kadifemsi ve meyvemsi.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, kalbinizi ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

546289
ROSE, PRELUDE RASPBERRY
  • tab description Ürün Açıklaması

    “Bu kırmızı bir gül – taze, kadifemsi ve meyvemsi.” Jacques CavallierBvlgari Allegra, kalbinizi tutku ve hayranlıkla yeniden canlandırıyor. Adeta bir sürpriz gibi, muhteşem bir gül buketi gibi. Birden fazla ton ve türdeki kırmız güller ile zenginleştirilmiş bu zarif teklif, yeni, gerçek bir aşkın tatlı ve yumuşak başlangıcını kucaklıyor. Hayranınızın zarafetiyle kızarabilirsiniz ve sonunda kalp atışlarınızı hızlandıracak bir buluşma beklentisine girebilirsiniz.  Fiori D’Amore, tutkulu İtalyan aşkının enerjisini şehvetli gül kokusunda yakalıyor. Türk ve Bulgar gül buketlerini hikayenin tam kalbinde bir araya getiriyor. Taze ve genç kokusu, yeni ve modern ahududu notası ile öne çıkıyor. Hassas ve cüretkar, lezzetli ve yoğun Fiore D’Amore, aşkın mükemmeliyetini, farklı yönlerini ve tutkunun kadifemsi yumuşak dokunuşlarını zarif bir şekilde bizlere sunuyor.   Nasıl Kullanılır? Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

  • tab ingredients İçerik
    ROSE, PRELUDE RASPBERRY
  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.