Body Self Tanning Drops - Bronzlaştırıcı Vücut Damlaları

0 Ürün Yorumu
Body Self Tanning Drops - Bronzlaştırıcı Vücut Damlaları
1.369 TL (1)
En sevdiğiniz vücut nemlendiricinizi renk düzeltici damlalarımızla kişisel bronzlaştırıcıya dönüşt ... Devamını oku

1.369 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
666585
 • tab description Ürün Açıklaması

  En sevdiğiniz vücut nemlendiricinizi renk düzeltici damlalarımızla kişisel bronzlaştırıcıya dönüştürmek için karıştırın ve parlatın. Daha parlak, pürüzsüz bir cilt için Kafein, Baobab ve Yulaf Özleri ile vücudunuzu cennete taşıyın. 5 güne kadar süren mutlu, nemlendirilmiş bir bronzluk için doğal bronzlaşma aktif maddeleri ile paketlenmiştir - uçak bileti gerekmez!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  En sevdiğiniz nemlendiriciden en az 2 ml'ye (1/2 çay kaşığı) 1-12 damla ekleyin, iyice karıştırın ve vücudun her yerine uygulayın.
  Daha fazla damla = Daha derin bronzluk. Bu damlalar bir konsantredir ve her zaman bir nemlendiriciyle belirtildiği şekilde karıştırılmalıdır - NEMLENDİRİCİYE 12 DAMLADAN FAZLA EKLEMEYİN. Uygulamadan önce iyice karıştırın. Kullanımdan hemen sonra ellerinizi yıkayın. Yalnızca yönlendirildiği şekilde kullanın. Ürünün aşırı kullanımı zararlı olabilir.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA (EAU), DIHYDROXYACETONE, ALCOOL DENATURE (ALCOOL), GLYCERINE, EXTRAIT DE NOYAU D'AVENA SATIVA (AVOINE), POLYSORBATE 80, HUILE DE GRAINES D'ADANSONIA DIGITATA (BAOBAB), GOMME DE XANTHANE, CAFEINE, BUTYLENE GLYCOL, ACETATE DE TOCOPHERYLE, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA ) JUS DE FEUILLES, HUILE DE PERSEA GRATISSIMA (AVOCAT), EXTRAIT DE SALVIA OFFICINALIS (SAUGE), HUILE D'ECORCE DE CITRUS PARADISI (PAMPLEMOUSSE), METABISULFITE DE SODIUM, PARFUM (PARFUM), LIMONENE, HYDROXYDE DE SODIUM, PHENOXYETHANOL, TRIETHYLENE GLYCOL
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Her cilt tonuna uygun renk eşitleyici bileşenlere sahip şeffaf bir bronzlaştırıcı.