Blot & Glow Blotting Yedek Yağ Emici Kağıt Blot & Glow Blotting Yedek Yağ Emici Kağıt

Temiz ve stressiz bir rötuş için Blot & Glow Touch-Up Setini doldurmak üzere 100'lü yağ emici kağıt ... Devamını oku
129 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

528125
  • tab description Ürün Açıklaması

    Temiz ve stressiz bir rötuş için Blot & Glow Touch-Up Setini doldurmak üzere 100'lü yağ emici kağıt.Blot & Glow Touch-Up Setini doldurmak üzere geliştirilen bu yağ emici kağıtlar yağ fazlasını ekstra pudra olmadan nazikçe emer. Dışarıdayken kullanmak için idealdir. Makyajınızı bozmadan cildinizi tazeler ve parlamayı ortadan kaldırır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Fazla sebumu emmesi için yüzün parlayan bölgelerine hafifçe matlaştırıcı kağıdı bastırın.
  • Ürün Yorumları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.