Blossom & Bloom Ginseng + Biotin Volumizing Root Powder

0 Ürün Yorumu
Blossom & Bloom Ginseng + Biotin Volumizing Root Powder
889 TL (1)
Saç derisinde veya saçta ağır veya tahriş edici olmaksızın ultra ince ve hafif Briogeo'nun yepyeni ... Devamını oku

889 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
467507
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saç derisinde veya saçta ağır veya tahriş edici olmaksızın ultra ince ve hafif Briogeo'nun yepyeni Blossom & Bloom Volume Root Powder, mineral türevli silika ve maltodekstrin (doğal bir mısır nişastası) içerir ve saçı yapışkan bir kalıntı bırakmadan kökünden nazikçe kaldırır. Zencefil, ginseng ve biotin ise sağlıklı saç ve saç derisini desteklemek için çalışır. İnce ve cansız saçları kaldırmak ve hacim kazandırmak için anında etki eder.Kullanımı: Tozu nazikçe köklere uygulayın ve istenen hacim elde edilene kadar parmaklarınızla masaj yapın. Köklerdeki fazla tozu alın. Gerektiğinde tekrar uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Pudrayı nazikçe saç köklerine serpin ve istediğiniz hacmi elde edene kadar parmaklarınızla yedirin.
  Fazla pudrayı çıkarmak ve doğal saç rengiyle karışmasını sağlamak için parmaklarınızla saç köklerinize dağıtın.
  Daha fazla hacim ve doku için ellerinize uygulayın ve saçları atkuyruğu yüksekliğinden uçlarına doğru tarayın.
  Gerektiğinde tekrar uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  ZEA MAYS (CORN) STARCH, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, KAOLIN, SILICA SILYLATE, SODIUM BICARBONATE, ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT, TAPIOCA STARCH, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, BIOTIN, BISABOLOL, MALTODEXTRIN*, WATER.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Briogeo, her saç tipine uygun şekilde tasarlanmış bir saç bakım markasıdır. Bu ürünler, doğanın en mükemmel bileşenleri sayesinde, saçın ve saç derisinin nemlenmesine, korunmasına ve kirlerden arındırılmasına destek olur. Kanıtlanmış formüller, doğal yağların, vitaminlerin ve antioksidanların ideal ölçüdeki karışımlarını içerir.