Beautyblender Makyaj Süngeri

Şimdiye kadarki en parlak yıldızımızın sıcak titreşimlerine kendinizi bırakın ve Beautyblender Beam ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

577970
  • tab description Ürün Açıklaması

    Şimdiye kadarki en parlak yıldızımızın sıcak titreşimlerine kendinizi bırakın ve Beautyblender Beam ile tanışın. Beautyblender, daha pürüzsüz bir sonuç sağlayabilmesi için ıslak kullanıldığında daha iyi sonuç verir. Isıyla aktive olan özel ShadeshifterTM teknolojisi, makyaj süngerinizin gözlerinizin önünde renk değiştirmesini sağlar. Bu yeni Beutyblender, ıslatıldığında makyaj için hazır hale gelir ve rengi güneş sarısından tatlı bir mandalina rengine dönüşür.

  • Ürün Yorumları

Markanın kurucusu Rea Ann Silva, Hollywood'un en çok tercih edilen makyaj sanatçılarından biridir. Beautyblender®'ın kökenindeki yaratıcı düşünceden yola çıkarak, tamamen yeni tip aplikatörüyle güzellik dünyasında tek başına devrim yaratmıştır. Beautyblender, suyla etkinleşen köpüğü (aqua-activeTM) ve kıvrımlı yapısı sayesinde, profesyonel veya yeni başlayan ayrımı gözetmeksizin makyajı kusursuz bir noktaya taşır.