129 Luxe Fan Aydınlatıcı Yüz Fırçası 129 Luxe Fan Aydınlatıcı Yüz Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
209 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342345
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Luxe Fan Aydınlatıcı Yüz Fırçası No:129, yumuşak kılları sayesinde, aydınlatıcı (highlighter) ve allığın hassasiyetle uygulanmasını sağlayarak, yüzün kontürlerine uyumlu bir şekilde yerleşen bir yüz makyaj fırçasıdır. Sadece makyaj masasında dikkat çekici görünmez, aynı zamanda özel fırça şekli ile göz altına düşen far parçacıklarını da nazikçe süpürmenize olanak sağlar.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.
  Özel olarak tasarlanan fan şeklindeki fırçası tüy gibi hafif kıl yapısına sahiptir, böylece en doğru miktardaki ürünü almanıza ve dağıtmanıza imkan sağlar. Tasarım şık siyah ahşap sap, metal yüzük ve doğal sentetik kıl karışımına sahiptir. Tüy gibi hafif ZOEVA Luxe Fan Fırçası özellikle doğal bir bitiş için pudra yapılı allıkların hassasiyetle uygulanması adına uygundur. Ek olarak, yüzünüze düşmüş herhangi bir pudra fazlasını temizlemek için artık profesyonel bir aracınız var.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.