102 Silk Finish Fondöten Fırçası 102 Silk Finish Fondöten Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
229 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342328
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar
  ZOEVA Silk Finish Brush No:102, profesyonel bir sonuç oluşturmak için özellikle fondöten ve baz pudralarını uygulamak ve karıştırmak için ideal olan bir makyaj fırçasıdır. ZOEVA Silky Finish No:102 makyaj fırçasının tüy gibi hafif kılları vardır ve özel olarak şekillendirilmiş fırçası iz bırakmayan bir bitiş için mükemmeldir. Tasarımda ahşap sap, metal yüzük ve vegan kıllar kullanılmıştır ve hem siyah hem de pembe altın serileri mevcuttur.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.
  Kullanımı: Zoeva Silk Finish Brush No: 102, fondöten, pudra ve mineral makyaj ürünlerini uygularken iz bırakmayan bir uygulama ve harmanlama yapmak için idealdir. Doğal bir bitiş için, fırçayı hafif tampon hareketleriyle cildinize vurarak uygulayın ve daha sonra dairesel hareketlerle yüzünüzün kenarlarında yumuşakça harmanlayın.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.