{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
KENDİNDEN EMİN VE GÜÇLÜ KADINLARA
Hayatını kararlı ve güçlü yaşamayı seçen tüm kadınlara, Yolunu özgüven ve iyimserlik üzerine kuranlara, Başarıyı varış noktası değil bir amaç olarak görenlere, Limitleri tanımayıp yarının dünyasını yaratanlara: Lancôme IDÔLE’ü size adıyoruz.
IDÔLE ELÇİSİ ZENDAYA
IDÔLE’ün yüzü Amerikalı aktris, şarkıcı ve moda ikonu Zendaya Coleman. Sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan ve güçlü bir kadın olan Zendaya, IDÔLE ruhunu kalbinde taşıyor.
TEMİZ, IŞILTILI, RADİKAL BİR KOKU
Miskli çiçeksi şipre parfüm ailesinin yeni temsilcisi Idôle gerçek bir eser. Hafif olduğu kadar vurucu, hem konforlu hem güçlü bir ten kokusu. Dünyayı fethetmek için bir özgüven aurası.
DÜNYANIN EN İNCE PARFÜM ŞİŞESİ
IDÔLE, 1.5 cm ile dünyanın en ince parfümü unvanını alıyor. Bu incelik şişenin ustalıkla kesilen geometrik şeklini ve mükemmele yakın orantısını daha da güçlü bir şekilde vurguluyor. Elde tutması kolay, rüzgar yakalamak gibi bir his veren hafiflik.
KADINLARIN KADINLAR İÇİN YARATTIĞI BİR PARFÜM
3 farklı ırktan 3 kadın parfümör IDÔLE’ü yaratmak için bir araya geldi. Birbirlerine eşsiz bir bağlılık ve ahenk ile çalışan bu üç muhteşem kadın, parfüm dünyasının ilk miskli floral şipre parfümünü hayata getirdi. Kadınlar tarafından, her kadın için yaratılan evrensel bir bağımlılık.