PINK AİLESİ İLE TANIŞ!

Lancôme’un cildine her an her yerde ışıltı katacak PINK ailesi Sephora’da! Çok yoğun ve stresli olduğun zamanlarda cildin de senin gibi strese kapılabilir. Bütün bu koşuşturmanın içerisinde sen de mi cildine zaman ayıramamadığını düşünüyorsun? PINK ailesi kurtarıcın olmak için burada. Cildini aradığı neme kavuşturup yatışmasını sağlayan PINK ailesi anında ışıltılı bir cilde sahip olman için en büyük yardımcın.

ROSE MILK MIST

Rose Milk Mist nemlendirici yüz spreyi, kolay taşınabilen şişesi ve kolay uygulama rutini ile her an her an yerde cildini yatıştırmaya yardımcı oluyor. Cildini bir krem kadar iyi nemlendirirken bir bulut kadar hafif dokusuyla cildinin koruyucu meleği olmaya hazır. Süt dokusu sayesinde ister makyajdan önce tonik olarak, ister makyajın üzerine kullabilirsin. İçerisindeki gül suyu cildini rahatlatırken hyalüronik asit ise nemi cildinde tutmanı sağlıyor.

ROSE SORBET CRYO-MASK

Gözenek sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı Rose Sorbet Cryo-Mask ile yalnızca 5 dakikada cildini mükemmelleştirebilirsin. Sorbe dokusu yorulan cildini uyandırmaya ve tazelemeye yardımcı oluyor. İster dışarı çıkmadan cildini pürüzsüzleştirmek için, ister makyaja cildini hazırlamak için günün her anında kullanımına hazır. İçeriğindeki gülsuyu, salisilik asit ve mentol sayesinde gözeneklerini gözle görülür şekilde sıkılaşırken daha yumuşak bir cilt görünümü de sağlıyor.

TONIQUE CONFORT

Tonique Confort nemlendirici tonik, gergin bir cilde veda edip anında rahatlamış cilde kavuşmana yardımcı oluyor. Formülündeki tatlı badem yağı, hyalüronik asit ve bal ile bir yandan cildini nemlendirirken bir yandan da temizliyor.

HYDRA ZEN CREAM

Hydra Zen nemlendirici krem cildini yağlandırmadan 24 saate kadar nemi tutuyor. Jel yapısı sayesinde cildinle temas ettiği anda suya dönüşerek ferahlama hissi veriyor. Gün boyu ışıltılı bir cilt görünümü sağlarken hem nemlendirici hem makyaj bazı görevi görüyor.

HYDRA ZEN GLOW

Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici’nin hafif yapılı süt dokusunu keşfet! İçeriğindeki aloe vera, hyalüronik asit, gül özleri ve amino asitler sayesinde cildi yatıştırıyor ve cilde 24 saat* nem sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygun bu nemlendirici stresin ciltteki gözle görünür belirtilerini azaltıyor. Cilde canlı, ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. *Instrumental test, 24 kadın.