CİLDİNİN GÜCÜNÜ KEŞFET!
ADVANCED GÉNIFIQUE ONARICI SERUM

MİKROBİYOM: CİLT BAKIMINDA YENİ BİR KEŞİF Lancôme’un ikonik serumu Advanced Génifique mikrobiyom bilimi ile yenilendi. Mikrobiyom, mikroorganizmaların oluşturduğu faydalı yaşayan bir ekosistemdir..Cildimizde gizli bir güç gibi var olan mikrobiyomumuzun dengesi, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için anahtar rol oynar. Bu keşiften güç alan Lancôme, cilt mikrobiyomundan ilham alarak yeni bir formül yaratmayı hedefledi.

1 HAFTADA GENÇLİK IŞILTISI 1 ŞİŞEDE KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNDE AZALMAYA YARDIMCI OLUR*

Daha hızlı ve etkin onarım sağlamaya yardımcı olur. Daha genç ve güçlü görünen bir cilt. Yalnızca 7 günde cilt gençlik ışıltısına kavuşur ve görünümü pürüzsüzleşir. 1 şişe kullanımdan sonra, yaşlanmanın ana belirtilerine gözle görülür şekilde etki eder. Deneyen kadınların %76’sı ciltlerinin daha genç göründüğünü, %85’i cilt görünümünün yenilendiği belirtti.*

*Klinik çalışma, 8 hafta, 34 kadın.

7 YENİ PRE- & PROBİYOTİK İÇEREN FORMÜL

Lancôme’un bilimsel öncülüğünü güçlendirerek devam ettiren Advanced Genifique’in yeni formülü, 7 prebiyotik ve probiyotik türevi ile zenginleştirildi. Advanced Génifique Onarıcı Serum, her uygulamada ortalama 30 milyon* probiyotik türevini serbest bırakarak cildin dış etmenlere karşı savunma özelliğini güçlendirmeye yardımcı olur.

*30ml, 50ml ve 100ml formatları için ortalama tahmini değerdir.

GÉNIFIQUE GÜZELLİK RUTİNİNİ KEŞFET

1.Adım: Advanced Génifique Serumu temiz cildinize uygulayın.

2.Adım: Génifique Creme Nemlendirici ile cildinizi nemlendirin. Kadifemsi yapısıyla cildinizi nemlendirerek cildinize ipeksi bir yumuşaklık ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

3.Adım: Göz çevresi bakımınız için Advanced Génifique Light-Pearl Göz Çevresi Serumu ile göz altı torbalarının ve kırışıklıkların görünümü azaltın.

4.Adım: Génifique Yeux Nemlendirici Göz Kremi ile dinlenmiş ve daha aydınlık bir göz çevresi görünümüne ulaşın.