DRUNK ELEPHANT FARKI

Kendimizi yalnızca cilt sağlığı için fayda sağlayan veya ürünlerimizin formülasyonunu güçlendiren bileşenler kullanmaya adıyoruz. Bir şeyin sentetik mi yoksa doğal mı olduğunu düşünmek yerine bileşenleri biyouyumluluğa göre seçiyoruz.

FORMÜLASYON

Bu nedenle sağlıklı pH seviyelerine, cildin tanıdığı formülasyonlara, kolayca emilen küçük moleküler yapısına ve aynı zamanda cildin asit örtüsünü destekleyen ve koruyan etkili aktif bileşenlere odaklanıyoruz. Ancak ürünlerimizin arkalarında bıraktıkları iz de içlerine koyduğumuz bileşenler kadar önemli, bu nedenle, ürünlerimizde Suspicious 6™ olarak adlandırdığımız maddeler (uçucu yağlar, kurutucu alkoller, silikonlar, kimyasal güneş kremleri, kokular/boyalar, SLS) asla yer almaz.

DRUNK ELEPHANT'LA BİR #DRUNKBREAK MOLASI VERİN

Her yerde bulunan bu altı bileşenin neredeyse her cilt sorununun temelinde yer aldığına inanıyoruz ve bunlar rutininizden tamamen çıkarıldığında, yani, bir Drunk Elephant Break aldığınızda, cildiniz sıfırlanabilir ve en sağlıklı ve en dengeli haline geri dönebilir. Bu bileşen-eliminasyon diyeti tüm cilt tiplerine fayda sağlıyor ve sadece daha sağlıklı bir cilt değil, daha da önemlisi daha sağlıklı bir özgüven bulan insanların Drunk Elephant yolculuklarını anlattıkları bir makyajsız yüz selfie'leri koleksiyonu olan #barewithus adlı Instagram hareketine ilham kaynağı oldu.

ELVEDA KAT KAT TABAKALAR, ŞİMDİ BİRBİRİNE KARIŞMA ZAMANI!

Tüm ürünlerimiz birbiriyle karışacak şekilde tasarlanmıştır. Biz bu işleme "smoothie yapmak" diyoruz. (Cildi korumak üzere cilt yüzeyinde kalan Umbra ™ güneş koruyucularımız hariç tüm ürünlerimiz için geçerlidir.)

“İçlerinde Suspicious 6‘dan en az bir tanesinin olmadığı bir ürün bulamadım —bu nedenle kendim yapmaya karar verdim.”

- Tiffany Masterson, Kurucu