Virgin Marula Luxury Facial Oil - Yüz Yağı

0 Ürün Yorumu
Virgin Marula Luxury Facial Oil - Yüz Yağı
Başlangıç Fiyatı: 1.649 TL
Bu nedir: Virgin Marula Oil’imiz cildiniz için rehabilitasyon gibidir. Kritik antioksidanlar ve ... Devamını oku

3.129 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
453765
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu nedir:
  Virgin Marula Oil’imiz cildiniz için rehabilitasyon gibidir. Kritik antioksidanlar ve omega 6 ve 9 bakımından zengin marula, gençlik ışıltısını korurken besler ve dengeler, en saf haliyle kalır.

  Ne için formüle edildi:
  Marula meyvesinin “çekirdeğinden” gelen saf, arıtılmamış yağımız doğal veya sentetik herhangi bir kimyasal veya koku ile neredeyse hiç temas etmemiştir. Bu süper emilebilir yağ hızla dibe çöker ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. En hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltler için uygundur.

  Bilmeniz gereken başka neler var:
  Drunk Elephant hassas antioksidan polifenolleri ve korunmuş yağ asidi bileşikleri ile son derece emilebilir yağın en saf ve en konsantre şekliyle sonuçlanan tescilli bir ham, soğuk sıkım özütlemesi ve filtreleme işlemi kullanır. Marula Oil ürünümüz, bitter çikolata veya yeşil veya siyah çaydan daha fazla polifenol konsantrasyonu içerir, bu da kirliliğe ve çevreye zarar veren serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidan savunma anlamına gelir.

  Temel İçerikler:
  Sclerocarya birrea (marula) çekirdeği yağı: Bu kritik antioksidanlar tokoferol (E vitamini), tokotrienol, fenolik bileşikler ve flavonoidler, omega 6 ve 9 bakımından zengin süper emilebilir yağ nemlendirmeye yardımcı olur, cildi besler ve yeniler.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen kullanım:
  Dengeli, parlak, sağlıklı görünen bir cilt için herhangi bir yağlı kalıntı içermeden ürünü yüz, boyun, eller, kolların arkaları veya yüksek neme ihtiyaç duyan herhangi bir yere 2-3 damla uygulayın. Drunk Elephant
  cilt bakım rutinimizin tamamlayıcı parçası olarak Drunk Elephant temizleyicileri, serumları ve güneş kremleri ile birlikte kullanın.

  İpucu: İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya ve hassas cildi canlandırmaya yardımcı olmak için göz altlarına 1-2 damla uygulayın.
 • tab test result Test sonuçları
  Tüketici Testi Sonuçları(1)
  %97’si cildi nemli hissettiğini kabul etmiştir
  97’si Marula Oil’in nazik olduğunu ve tahriş etmediğini kabul etmiştir
  %94’ü cildin yumuşak ve beslenmiş hissettiğini kabul etmiştir
  %90’ı cildin yenilenmiş ve sağlıklı bir ışıltı ile parladığını kabul etmiştir
  %89’u Marula Oil’i nefes alabilir olduğunu gördü
  %88’i cildin daha canlı göründüğünü kabul etmiştir

  (1)25 ilâ 55 yaşları arasında 104 kadından oluşan bağımsız bir tüketici test panelinde

 • tab more info Daha fazla bilgi
  %100 uçucu yağ, silikon ve koku içermez.

  Vegandır ve hayvanlar üzerinde denenmemiştir.
 • tab ingredients İçerik
  SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Drunk Elephant, yalnızca cilt sağlığı için yararlı olan ve ürünlerimizin formülasyonunu güçlendiren bileşenleri kullanmayı taahhüt eder.