KADINLIĞIN YEPYENİ BİR İFADESİ

Sizi canlı hissettiren yaşadığınızın farkına varmanızı sağlayan şey nedir? Her kadın bu soruya farklı cevaplar verir. Hayatı dolu dolu yaşamaktan ve kendi yolunu bulmaktan ilham alan BOSS Alive, kadınları başarılı olmaları için teşvik ediyor. Çağdaş ve kendinden emin, nazik ve cüretkâr notaların iç içe geçtiği bu parfüm, sizi pozitif enerjilerle sarhoş edecek.

PARLAK VE IŞILTILI BİR PARFÜM

Bu modern ve feminen parfüm, hayatlarını diledikleri gibi yaşamaya kararlı kadınlar için tasarlandı. Elma ve tarçının en yoğun notaları, parfümün içerdiği tüm pozitifliği öne çıkarırken yasemin ve sedir ağacından oluşan orta notalar ışıltılı bir kadın imajını ortaya çıkarıyor. Alt notalardaki vanilya ve sandal ağacının odunsu uyumu zarafet, modernlik ve güven hissi uyandırıyor.

CANLI HİSSETMEK

Dört uluslararası yetenek, Emma Roberts, Bruna Marquezine, Laura Harrier ve Chloé Bennet ile gerçekleştirilen ALIVE kampanyası, anları daha da canlı hale getiren deneyimlere benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Enerjiyle dolup taşan ve bireyselliklerini ortaya çıkaran bu kadınları portreler aracılığıyla keşfediyoruz.

GÜÇLÜ, IŞILTILI, CANLANDIRICI