{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
2016 yılından beri Pierpaolo Piccioli’nin kreatif direktörlüğü ile birlikte Maison Valentino, olağanüstü modernliğin ve güzelliğin estetiğini yaratırken; inovasyon ile gelenekselliği, haute couture ile sokak modasını, farklı evrenler ile farklı zamanları harmanlıyor. Pierpaolo Piccioli’nin Valentino’su adeta farklılıkların mükemmel uyumunu yansıtıyor.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
KADIN PARFÜMLERİ
Hem zamansız hem de modern kokuların harmanlanmasıyla oluşan couture parfüm koleksiyonu.
Keşfet
ERKEK PARFÜMLERİ
Klasik eleganlığın beklenmedik bir modernite ile harmanlanması sonucunda günümüzün maskülenliğini yeniden yorumlayan couture parfüm koleksiyonu.
Keşfet
ÖNE ÇIKANLAR
BORN IN ROMA DONNA
VALENTINO
Born In Roma Donna, modern haute couture imzası taşıyan floriental bir başyapıt olarak yaratılmıştır. Modern parfüm dünyasındaki en pahalı içeriklerden biri olan Bourbon vanilya ile özel 3 farklı yasemin çiçeğinin harmanlanmasından oluşan Born In Roma Donna, bu içeriklerin eşsiz uyumunun bir simgesidir. Soğuk pembe biber tanelerinin ve yüksek dozdaki odunsu notaların gücü, couture etkisinde yaratılan parfüme kadınsı ve modern bir dokunuş katar. Born In Roma, kadınlığın, değerlerin ve kişiliğin bir kutlamasıdır.
920 TL
İNCELE