Voyage d'Hermès, Alkolsüz Stik Deodorant Voyage d'Hermès, Alkolsüz Stik Deodorant

Tüm gün boyunca rahatlık ve ferahlık hissi için cilde koruma serinlik ve yumuşaklık sağlayan parfüml ... Devamını oku
 • 75 ML
  875 TL
  1.166,67 TL / 100ml
  Tükendi
875 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

216829
 • tab description Ürün Açıklaması

  Tüm gün boyunca rahatlık ve ferahlık hissi için cilde koruma serinlik ve yumuşaklık sağlayan parfümlü bir formül.,Voyage d’Hermès ile başka bir parfümlenme biçimi.,“Keşfe, buluşmaya ve paylaşıma bir davet.” Jean-Claude Ellena,Hayal gücüyle beslenmiş Voyage d’Hermès, Hermès’in yolculukla olan derin ve özgün ilişkisini ifade ediyor. Tezat, tamamlayıcı ve yeni birlik oyunları kadınların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği, atılım ve teselli arasında tanıdık ve şaşırtıcı olan, taze odun, misk aromalarına sahip parfümün amacına hizmet ediyor. Hermès tasarımcısı Philippe Mouquet Voyage d’Hermès için yolculuk için düşünülmüş ve hareket habercisi bir seyahat şişe-objesi tasarlamıştır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Deodorantın kapağını açarak, tüpün altındaki bölümü çeviriniz. Bir miktar ürünü dışarı çıkartarak, temiz koltuk altına sürünüz.
 • tab ingredients İçerik
  Water (aqua), Propylene glycol, Sodium stearate, Fragrance (parfum), Laureth-23, Styrene/acrylates Copolymer, Ethylhexylglycerin, Limonene, Caprylyl glycol, Linalool, Citronellol, Sodium hydroxide, Sodium lauryl sulfate, Geraniol, Farnesol, Citral.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Ardıç meyvesi, Sedir
 • Ürün Yorumları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!