Voyage d'Hermès - Eau de Toilette

0 Ürün Yorumu
Voyage d'Hermès - Eau de Toilette
Taze odunsu notalar canlı ve güven vericiyken, ardıç meyvelerinin parlaklığı, sedirin enerjisi ve ... Devamını oku

5.735 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

201385
Tüm siparişlerde ücretsiz kargo
 • Ürün Açıklaması  Taze odunsu notalar canlı ve güven vericiyken, ardıç meyvelerinin parlaklığı, sedirin enerjisi ve beyaz misklerin yumuşaklığıyla tezat oluşturur.,“Keşfe, buluşmaya ve paylaşıma bir davet.” Jean-Claude Ellena,Hayal gücüyle beslenmiş Voyage d’Hermès, Hermès’in yolculukla olan derin ve özgün ilişkisini ifade ediyor. Tezat, tamamlayıcı ve yeni birlik oyunları kadınların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği, atılım ve teselli arasında tanıdık ve şaşırtıcı olan, taze odun, misk aromalarına sahip parfümün amacına hizmet ediyor. Hermès tasarımcısı Philippe Mouquet Voyage d’Hermès için yolculuk için düşünülmüş ve hareket habercisi bir seyahat şişe-objesi tasarlamıştır.

  Reffilable : Sevdiğiniz formüller, gezegene saygılı yeniden doldurulabilir ambalajlarla Sephora'da

  Daha fazla

 • Kullanım Önerileri

 • İçerik

 • Koku notaları

 • Ürün Açıklaması
 • Kullanım Önerileri
 • İçerik
 • Koku notalarıTaze odunsu notalar canlı ve güven vericiyken, ardıç meyvelerinin parlaklığı, sedirin enerjisi ve beyaz misklerin yumuşaklığıyla tezat oluşturur.,“Keşfe, buluşmaya ve paylaşıma bir davet.” Jean-Claude Ellena,Hayal gücüyle beslenmiş Voyage d’Hermès, Hermès’in yolculukla olan derin ve özgün ilişkisini ifade ediyor. Tezat, tamamlayıcı ve yeni birlik oyunları kadınların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği, atılım ve teselli arasında tanıdık ve şaşırtıcı olan, taze odun, misk aromalarına sahip parfümün amacına hizmet ediyor. Hermès tasarımcısı Philippe Mouquet Voyage d’Hermès için yolculuk için düşünülmüş ve hareket habercisi bir seyahat şişe-objesi tasarlamıştır.

Reffilable : Sevdiğiniz formüller, gezegene saygılı yeniden doldurulabilir ambalajlarla Sephora'da

Sprey

ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, GERANIOL, FARNESOL, CITRAL, CINNAMAL, EUGENOL, COUMARIN, CI 19140 (YELLOW 5).

Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın

Üst notalar: Amalfi limonu, Baharatlar ve Kakule;
Orta Notalar: Çay, Çiçek Notaları ve Yeşil Notalar;
Alt Notalar: Odunsu Notalar ve Misk.

Müşteri Yorumları

Yorumların yayınlanma koşulları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!