Voyage d'Hermès - Parfum

0 Ürün Yorumu
Voyage d'Hermès - Parfum
5.690 TL (1)
Ardıç meyveleri tazeliğinin, sandal ağacının sütsü sıcaklığı ve amberin duygusallığıyla harmanlandığ ... Devamını oku

5.690 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
245730
 • tab description Ürün Açıklaması

  Ardıç meyveleri tazeliğinin, sandal ağacının sütsü sıcaklığı ve amberin duygusallığıyla harmanlandığı canlı ve cömert bir koku.,“Keşfe, buluşmaya ve paylaşıma bir davet.” Jean-Claude Ellena,Hayal gücüyle beslenmiş Voyage d’Hermès, Hermès’in yolculukla olan derin ve özgün ilişkisini ifade ediyor. Tezat, tamamlayıcı ve yeni birlik oyunları kadınların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği, atılım ve teselli arasında tanıdık ve şaşırtıcı olan, taze odun, misk aromalarına sahip parfümün amacına hizmet ediyor. Hermès tasarımcısı Philippe Mouquet Voyage d’Hermès için yolculuk için düşünülmüş ve hareket habercisi bir seyahat şişe-objesi tasarlamıştır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sprey
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, CITRONELLOL, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GERANIOL, BHT, FARNESOL, COUMARIN, CITRAL, CINNAMAL

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalar: Amalfi Sahili Limonları, Baharatlar ve Kakule;
  Orta notalar: Çay, çiçeksi notalar ve yeşil notalar;
  Alt notalar: Odunsu notalar ve misk.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!