Vitamin Nectar Glow Face Cream Vitamin Nectar Glow Face Cream

Vitamin Nektar Nemlendirici Glow Yüz Kremi, anında enerji arayan tüm cilt tipleri için nemlendirici ... Devamını oku
959 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

404111
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Vitamin Nektar Nemlendirici Glow Yüz Kremi, anında enerji arayan tüm cilt tipleri için nemlendirici ve ışıltılı bir yüz kremidir. C, E ve B5 meyve vitaminleri, limon ve portakal özlerinden oluşan özel kompleks ve yenileyici mineraller ile formüle edilen bu yüz bakımı, yorgunluk belirtilerine karşı savaşmaya ve yüzün doğal parlaklığını artırmaya yardımcı olur.Işıltılı krem, cilde günlük olarak enerjisini ve doğal parlaklığını geri kazanmak için ihtiyaç duyduğu temel vitamin ve besin dozlarını verir. Cilt canlanır, daha yumuşak ve daha ışıltılıdır: ışık saçar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nasıl kullanılır?
  Işıltı veren krem sabah ve/veya akşam cildiniz yorgunluk belirtileri gösterdiğinde kullanılır.
 • tab ingredients İçerik
  -Vitamin Fruit Complex: A proprietary complex of vitamins C, E, and B5
 • Ürün Yorumları

Fresh, 90’lı yıllarda Boston'da başlayan bir hikayeye sahip. Doğanın yaşam biçimimiz üzerindeki faydaları konusunda tutkulu olan kurucuları, güzellik dünyasında şeker veya soya gibi doğal bileşenlerin kullanımında da öncülerdi. Fresh’in her ürünü, lezzetli dokusu ve kullanım zevkiyle kendine hayran bırakıyor. Kendini iyi hissettiren, cömert ve otantik bir marka!