Swappable Heads Roller - Yüz Masaj Aksesuarı

0 Ürün Yorumu
Swappable Heads Roller - Yüz Masaj Aksesuarı
2.739 TL (1)
Değiştirilebilir başlıklı yüz masaj silindiri: obsidiyen silindir, beyaz kuvars gua sha, paslanmaz ... Devamını oku

2.739 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
611837
 • tab description Ürün Açıklaması

  Değiştirilebilir başlıklı yüz masaj silindiri: obsidiyen silindir, beyaz kuvars gua sha, paslanmaz ve çinko çift bilye.
  Değiştirilebilir üç başlığı sayesinde, çok başlı yüz aleti cilt dokusunu derinlemesine canlandırmak, parlak bir cilt geri getirmek ve ürünlerin aktif bileşenlerinin emilmesine yardımcı olmak için mükemmeldir.

  Silindir

  Kan akışınızı ve lenfatik drenajınızı etkinleştirmek için Silindiri kullanın. Obsidiyen iyileştirici özellikleri ile bilinir.

  Gua Sha

  Gua sha, yüz kaslarını tonlamak ve kırışıklıkları veya ince çizgileri düzeltmek için idealdir. Beyaz kuvars hem yatıştırıcı hem de enerji verici özelliklere sahiptir.

  Çift masaj topu

  Double masaj topu, cildinizi kaldırır ve tut-çek hareketi sayesinde yüzünüzün ovalini, kaş kemiğinizi ve elmacık kemiklerinizi yeniden tanımlar. Paslanmaz çelik, masaja bir depuffing etkisi ekler.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Silindir ve Gua sha: Temiz cilt üzerinde ve günlük bakımınızdan sonra kullanın. Yüzünüzü içten dışa doğru yukarı kaldırın. Çift masaj topu: Daha iyi yapışma için temiz, kuru cilt üzerinde, Çift masaj topunu çeneden kulaklara kadar olan çizgiden başlayarak her zaman yukarıya doğru içten dışa doğru yüzünüzde yuvarlayın. Ardından dudak, kaş ve burun bölgesinde hareketlere devam edin. Günlük 2-5 dakika kullanın. Kullanımdan sonra kafaları temiz su ile durulayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları