Revitilizing Face Roller - Yüz Masaj Aleti

0 Ürün Yorumu
Revitilizing Face Roller - Yüz Masaj Aleti
1.349 TL (1)
Yüz masajı, lüks spa deneyiminin önemli aşamalarından biridir. gülsha Canlandırıcı Yüz Masaj Aleti, ... Devamını oku

1.349 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
691878
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yüz masajı, lüks spa deneyiminin önemli aşamalarından biridir. gülsha Canlandırıcı Yüz Masaj Aleti, bir masaj uzmanı gibi yüzünüze etki eder ve günlük güzellik rutininizi eşsiz bir spa deneyimine dönüştürür. Rose quartz'dan üretilmiş masaj aleti, yüz kontürünün sıkılaşmasına ve yüzün daha enerjik bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.    

 • tab tips Kullanım Önerileri

  İnce çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

  Kan dolaşımını arttırır ve şişkin görünümü azaltır. 

  Cildin sıkılaşmasına destek olur.

  Yüzdeki gerginliği azaltır, yorgunluğun giderilmesine yardım eder.

  Cilde uygulanan ürünlerin, emilimini arttırır.

 • tab ingredients İçerik
  ROSE QUARTZ
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Cilt bakımında gülün adı Gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz, 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!