Quartz Facial Roller - Yüz ve Boyun Masaj Aleti

0 Ürün Yorumu
Quartz Facial Roller - Yüz ve Boyun Masaj Aleti
799 TL (1)
Yüz masajı silindiri: cilt bakım rutininizi mükemmelleştirinKuvarstan yapılmış bu yüz masaj ... Devamını oku

799 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
555680
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yüz masajı silindiri: cilt bakım rutininizi mükemmelleştirinKuvarstan yapılmış bu yüz masaj silindiri, dokuyu boşaltmaya ve cildinizin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Her kullanımdan sonra cilt tonlanmış, cilt daha pürüzsüz ve parlak görünür. Günlük ışıltı için mükemmel bir jest.İpucumuz mu? Daha etkili olması için yüz silindirinizi buzdolabına koyun.Ürün penetrasyonunu iyileştirmek için bir silindir (1) yüzüPenetrasyonunu artırmak için yüz silindirini (1) en sevdiğiniz cilt bakım ürünüyle (serum, krem veya maske) birlikte kullanın.Göz bölgesi için de tasarlanmış bir silindir (1) yüzüUygun ! SEPHORA TOPLAMA yüz silindir (1), bir çift ucu var, göz alanı, burun veya çene gibi bölgelere ulaşmak için daha zor masaj gibi, yanaklar ve alında ve küçük bir taş gibi daha büyük alanlar masaj büyük bir taş .Yüz masajı silindiri ne zaman ve nasıl kullanılır?Her gün temizlenmiş cilde günlük nemlendiricinizi (serum, krem vb.) uygulayın ve ardından yüz masaj silindiri ile nazikçe masaj yapın. Günde 5 ila 10 dakika yeterlidir.Her kullanımdan sonra yüz masaj silindirini ılık su ve sabunla temizleyin. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Her gün temiz cildinize günlük nemlendiricinizi (serum, krem, maske) uygulayın ve ardından yüz masaj silindiri ile nazikçe masaj yapın. İleri-geri hareketlerden kaçınarak her bölge için 3 kez işlemi tekrarlayın. Günde 5-10 dakika yeterlidir.

  Büyük ucunu kullanarak:
  1. Alın: Kaşlarınızın üst kısmından saç çizginize doğru yukarı çıkın. Ardından bu defa yatay bir hareketle alnınızın ortasından yüzünüzün dışına doğru masaj yapın.
  2. Yanaklar: Burun köprünüzden yüzünüzün dışına doğru elmacık kemikleriniz boyunca yukarı doğru masaj yapın.
  3. Yüz konturu: Çenenizden başlayarak yanaklarınızdan kulaklarınıza doğru yukarı çıkın ve ardından baskıyı bırakmadan boynunuzun aşağısına kadar inin.
  4. Boyun: Boyun çizginizden çenenize kadar, boynunuza aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak bitirin.

  Küçük taşı kullanarak:
  5. Gözler: Silindiri içten dışa doğru, nazikçe göz kapaklarınızın üzerinde ve ardından göz altı bölgenizde döndürün.
  6. Burun ve dudaklar: Burnunuzun tepesinden başlayarak kulaklarınıza doğru masaj yapın. İşlemi tekrarlayın ve ardından dudak konturu üzerinde devam edin.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection