STEP 1 SHINE CONTROL - Matlaştırıcı Makyaj Bazı

0 Ürün Yorumu
STEP 1 SHINE CONTROL - Matlaştırıcı Makyaj Bazı
1.199 TL (1)
Kadifemsi bir yüzeye sahip yeni matlaştırıcı bazımızla karma veya yağlı cildinizin parlaklığını ... Devamını oku

1.199 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537869
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kadifemsi bir yüzeye sahip yeni matlaştırıcı bazımızla karma veya yağlı cildinizin parlaklığını kontrol altına alın.

  Yeni SHINE CONTROL STEP 1 PRIMER matlaştırıcı makyaj bazı, parlaklığı anında matlaştıran ve cilt dokusunu iyileştiren mükemmel bir bazdır.

  Nasıl bir bitiş sağlar? 20 saat boyunca mat bir cilt (1) ve kadifemsi bir bitiş.

  Yeni formülünde yer alan bileşenlerinin gücü:
  - Mineral kil: Emici özelliğiyle bilinir, mat ve ipeksi bir görünüm için fazla sebumu kontrol altına almaya yardımcı olur.
  - Su ve glikol açısından zengin bir doku: Cildin rahatlığına kavuşmasına ve sürekli olarak nemli kalmasına katkıda bulunur.

  YENİ STEP 1 MAKYAJ BAZLARI, GÜN BOYU MÜKEMMEL BİR CİLDE SAHİP OLMANIZI SAĞLAYAN EN İYİ DOSTLARINIZ OLACAK!
  Profesyonellerimizle birlikte oluşturulan yeni STEP 1 Makyaj Bazları, tüm cilt tiplerine ve tüm cilt tonlarına uyan; 24 saate kadar kalıcılık sağlayan kusursuz bir (2) baz serisidir. (3)

  STEP 1 makyaj bazını uygulamak, makyaj rutininizin ilk adımıdır. En iyi sonuçlar için daha kolay uygulama ve daha kalıcı baz.

   Makyajınızı bir sonraki seviyeye taşımaya cesaret edin!

  (1)20 saate varan parlaklık kontrolü, 20 katılımcı üzerinde gerçekleştirilen enstrümantal test

  (2) MAKE UP FOR EVER'da

  (3)En az 10 katılımcı ile gerçekleştirilen enstrümantal test - 20 saate varan matlık sağlayan SHINE CONTROL baz haricinde 24 saat kalıcılık.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  STEP 1 makyaj bazları, nemli cilde makyaj öncesi uygulanır.

  T bölgesi   burun kemiği ve çene bölgeesinde yağlı veya karma bir cildiniz mi var?
  1. Cildinizi yumuşatmak ve aydınlık bir görünüm elde etmek için cildinizi Step 1 HYDRA BOOSTER bazı ile nemlendirin. 2. Yağlı duran bölgeleri parmaklarınızla veya kapatıcı fırçası #176 üzerine SHINE CONTROL emici bazı uygulayarak matlaştırın. Cildiniz yağlı ise #108 fondöten fırçası veya #106 numaralı fırçayı kullanarak bazı tüm yüzünüze uygulayın. 3. Ardından, düzeltilen renk tonunu bozmamak için önceden düzeltilmiş alanlara hafifçe dokunarak teninizi fondötenle birleştirin.

  UZMAN TAVSİYESİ: SHINE CONTROL matlaştırıcı baz ile etkilenen bölgelere hafifçe dokunarak gün boyu parlaklık verin. Basit ve hızlı!

  Bakımınız tamamlandı bile!  :
  1. Yeni STEP 1 bazlarıyla cildinizi hazırlayın
  2. Fondöteninizle birleştirin
  3. Kapatıcınızla düzeltin
  4. Mist & Fix ile sabitleyin.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA (WATER) , MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE , PENTYLENE GLYCOL , PARFUM (FRAGRANCE) , TOCOPHERYL ACETATE , CHLORPHENESIN , LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT , MALTODEXTRIN , LACTIC ACID.""
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.