Plush Eyeshadow Brush - Far Fırçası

0 Ürün Yorumu
Plush Eyeshadow Brush - Far Fırçası
759 TL (1)
"Kolay, baştan sona uygulama ve kusursuz karıştırma için tasarlanmış ultra peluş, kabarık göz farı f ... Devamını oku

759 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
498574
 • tab description Ürün Açıklaması

  "Kolay, baştan sona uygulama ve kusursuz karıştırma için tasarlanmış ultra peluş, kabarık göz farı fırçası. Fenty Beauty’nin şimdiye kadarki en büyük, en yumuşak göz fırçasıyla tanışın. Peluş Göz Farı Fırçası 240, tüm göz farlarını hızlıca emerek ve anında yumuşak bir görünümle renkleri karıştırmak için yapılmıştır. Süper yumuşak sentetik kıllarla ustalıkla tasarlanan bu kabarık fırça, pigmentleri eşit bir şekilde bırakır ve dağıtır, tüm göz kapağınızın üzerindeki rengi ortaya çıkaran ve cesur göz görünümlerini sorunsuz bir şekilde harmanlayan güzel bir fırça.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Rihanna, lüks Fenty Beauty göz farlarını bir profesyonel gibi kusursuz şekilde karıştırma fırsatı sunan bir fırça koleksiyonu yaratmak istedi.

  Göz farını tüm göz kapağına nazikçe sürmek için Plush Göz Farı Fırçası N° 240 kullanın.
  Herhangi bir sınır çizgisi oluşturmadan renkleri karıştırmak için göz farı olmadan da kullanabilirsiniz.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna