Positive Light Silky Touch Precision - Aydınlatıcı Fırçası

0 Ürün Yorumu
Positive Light Silky Touch Precision - Aydınlatıcı Fırçası
849 TL (1)
Aydınlatıcıyı tam olarak istediğiniz yere kaydırmayı kolaylaştıran küçük, konik hassas bir fırça

849 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
644710
 • tab description Ürün Açıklaması

  Aydınlatıcıyı tam olarak istediğiniz yere kaydırmayı kolaylaştıran küçük, konik hassas bir fırça.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  En sevdiğiniz toz ve sıvı formüllerle eşleştirin. Pozitif Hafif İpeksi Dokunuşlu Vurgulayıcı ile : Fırçayı pudranızın üzerinde hafifçe gezdirin ve yüzünüzün yüksek noktalarına (ör. vurgulamak istiyorsunuz. Unutmayın, daha azı daha fazladır! Pozitif Hafif Likit Aydınlatıcı ile : Işıltı dokunuşu eklemek istediğiniz herhangi bir alana doğrudan 1-2 nokta aydınlatıcı uygulayın, ardından cildinize karıştırmak ve parlatmak için Pozitif Işık Hassas Vurgulayıcı Fırçasını kullanın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.